4. Rejon Wsparcia Teleinformatycznego SP
Aktualności
Magiczny Czas z wizytą Świętego Mikołaja
06.12.2017
W dniu 2 grudnia 2017 r. odbyło się spotkanie „Magiczny Czas w którym to Święty Mikołaj odwiedził dzieci żołnierzy i pracowników resortu obrony narodowej z 4. RWT SP i CWT SP.

Spotkanie rozpoczął Szef Rejonu ppłk Czcibor Ziemowit POWĘSKA od serdecznego powitania najmłodszych uczestników oraz ich opiekunów.

Zwyczajem jest aby w dniu 6 grudnia obdarować dzieci oraz bliskie osoby drobnymi prezentami oraz smakołykami, często w grudniowej nocy podkłada się prezenty pod poduszkę lub umieszcza w dużej kolorowej skarpecie. Do naszego Rejonu Święty Mikołaj zawitał wcześniej, odwiedził dzieci podczas spotkania „Magiczna Czas ”.

 

W trackie spotkania odbyła się miła zabawa z Śnieżynkami. Do dyspozycji dzieci były także inne atrakcje i interesujące zabawy takie jak: warsztaty cukiernicze, malowanie buziek, warsztaty robienia ozdób świątecznych oraz warsztaty taneczno-animacyjne z roztańczonymi Śnieżynkami. 
Miłe upominki od prawdziwego Mikołaja otrzymały dzieci, które przez cały rok były grzeczne. Warto dodać, że nikt nie został poszkodowany i każde dziecko otrzymało upominek. Miejmy nadzieję, że za rok znów odwiedzi nas Święty Mikołaj z jeszcze większym workiem prezentów, pod warunkiem wysłania listu z prośbą o wymarzony prezent.
 

Tekst i zdjęcia: st. chor. szt. Leszek KUC
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych