4. Rejon Wsparcia Teleinformatycznego SP
Aktualności
Ostatni dzień w pracy...
27.11.2017
W dniu 24 listopada 2017 r. w związku z przejściem na emeryturę, pożegnaliśmy troje pracowników resortu obrony narodowej kończących swoją pracę zawodową w 4. Rejonie Wsparcia Teleinformatycznego Sił Powietrznych.

Szef Rejonu ppłk Czcibor Ziemowit Powęska w obecności przełożonych oraz koleżanek i kolegów, spotkał się z pracownikami odchodzącymi na emeryturę Panią Mirosławą Grzybkowską, Panem Stanisławem Wojciechowskim i Panem Jerzym Zawadką.
Dziękując za długoletnią pracę, dotychczasowe zaangażowanie i poświęcenie na rzecz Rejonu, ppłk Powęska wręczył pamiątkowe dyplomy i jednocześnie złożył życzenia wszelkiej pomyślności, realizacji planów, nowych marzeń oraz chwil pełnych radości i spokoju w rodzinnym gronie.
Jak to już bywa w zwyczaju Rejonu odchodzący złożyli swoje podpisy w księdze pamiątkowej a uroczystość zakończyła się składaniem życzeń i wspólnym pamiątkowym zdjęciem.
Teraz, jako emeryci będą mogli poświecić czas na zasłużony odpoczynek i realizowanie swoich pasji, czego serdecznie im życzymy

Tekst: Pani Milena POŁWSKA
Zdjęcia: Pan Piotr ROGALSKI
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych