4. Rejon Wsparcia Teleinformatycznego SP
Aktualności
Wsparcie podczas biegu
15.09.2015
W dniu 14 września br., piątego dnia wielkiego biegu plutonowego Przemysława IGNASZEWSKIEGO, reprezentacja trzech chętnych żołnierzy z 4. RWT SP wsparła akcję kolegi.

St. chor. Witold SADŁO, mł. chor. Robert DAWIDEK i mł. chor. Robert JAGIELSKI pobiegli razem z Przemkiem na dystansie około 10 km. Był to gest wsparcia i jednocześnie poparcia inicjatywy, która podjął nasz podoficer. Wczorajszy odcinek trasy (Pabianice-Kutno), którą pokonał wynosił około 80 km, a po jego zakończeniu Przemek miał ponad 400 km za sobą od początku trasy i tym samym przekroczył połowę dystansu. Tak więc już jest z górki (nie tylko dlatego, że biegnie z gór do morza) i pomimo pojawiającego się bólu mięśnia piszczelowego lewej nogi, my nadal trzymamy kciuki za udane zakończenie biegu, które ma się odbyć 19 września w sobotę na Helu.


Przemysław podziękował kolegom i przełożonym z jednostki za spotkanie i tą formę pomocy, która jak stwierdził napewno dodała mu motywacji i pozytywnej energii do dalszej drogi.Tekst i zdjęcia: st. chor. Jacek OSTANEK
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych